Lounge Make up Princess

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28 MB
  • Version 1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Jdlope83
Lounge Make up Princess oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve kızlarınızın çok eğlenceli zaman geçirecekleri ve sürekli nükseden can sıkıntısı sorunlarına çözüm olacak mükemmel bir oyuna

Lounge Make up Princess oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve kızlarınızın çok eğlenceli zaman geçirecekleri ve sürekli nükseden can sıkıntısı sorunlarına çözüm olacak mükemmel bir oyuna sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Lounge Make up Princess oyununda kızlarınız bir baloya katılacak olan güzel bir kızı bu balo için hazırlayacaklar. İlk olarak onun yüzüne menüde bulunan özel temizleyicileri ve maskeleri uygulayarak cilt bakımı yapacak ve onu sivilce ve siyah noktalarından kurtaracak, buhar makinesi uygulayarak cildindeki tüm gözenekleri temizleyecekler.

Sonra oyunun menüsündeki rengarenk makyaj malzemelerini kullanarak ona gösterişli bir makyaj yapacak ve saçlarına istediklerini modeli uygulayacaklar. Sonra da ona şık bir kıyafet seçip ona şık aksesuar ve takılar ile süsleyecek ve akşamki baloda göz alıcı bir güzelliğe sahip olmasını sağlayacaklar. Kızlar bu oyuna bayılıyor.

Daha Fazla Göster
Lounge Make up Princess indir